Spalvoti lęšiai COLORPIA, mėlynos spalvos (3 mėn.)

COLORPIA yra aukštos kokybės spalvoti kontaktiniai lęšiai pakeičiantys natūralią akių spalvą bei suteikiantys didesnių ir ryškesnių akių efektą. Kontaktiniai lęšiai yra ypač ekonomiški dėl to, kad skirti nešioti iki trijų mėnesių.

COLORPIA spalvoti kontaktiniai lęšiai pagaminti pagal naujausią užpatentuotą technologiją, kuri sandarina spalvotą pigmentą tarp apsauginių lęšio sluoksnių, apsaugo akies paviršių nuo salyčio su spalvotu sluoksniu. Taip garantuojamas akių komfortas kontaktinius lęšius nešiojant visą dieną.

COLORPIA kontaktiniai lęšiai yra pagaminti iš modernios polyhema medžiagos, yra itin ploni, pasižymi dideliu deguonies pralaidumu, dėl aukšto elastingumo ir tinkamo vandens kiekio užtikrina dėvėjimo patogumą.

Su COLORPIA kontaktiniais lęšiais akys atrodo ryškesnės ir išraiškingesnės. Patamsintas lęšio kraštelis padidins ir labiau išryškins akies rainelę. Puikiai tiks tiek ant šviesesnių, tiek ant tamsesnių akių. Lęšiai galimi su ir be dioptrijų. Jeigu regėjimo korekcija Jums nereikalinga, o spalvotais lęšiais siekiate tiesiog pagyvinti savo išvaizdą pvz. vakarėlyje, tai galite pasirinkti 0.00 dioptrijų lęšius ir džiaugtis įspūdingu žvilgsniu. Taip pat tinka trumparegiams, turintiems ne silpnesnį nei -4.00 dioptrijų regėjimą. Gamintojo Dreamcon kontaktinių lęšių Colorpia sertifikatai, įrodantys kontaktinių lęšių kokybę ir pripažinimą visame pasaulyje.


Pakuotės kaina: 17.90 Eur
Vieno spalvoto kontaktinio lęšio kaina 8.95 Eur

Vienoje pakuotėje yra 2 Jūsų pasirinkto stiprumo kontaktiniai lęšiai


Bazinė kreivė: 8.6 mm

Diametras: 14.0 mm

Medžiaga: Polyhema 60 %

Vandens kiekis: 40 %
Pasirinkite lęšių stiprumą (dioptrijas):
Kairioji akis:
Dešinioji akis:
Prekių (pakuočių) kiekis:  
|Didmeninė prekyba akinių rėmeliais, kontaktiniais lęšiais | Vilniaus Saliutas | Centrostyle akinių rėmeliai | Stilingi akiniai |
© 2010 - 2015 PigusLesiai.lt | UAB VilsPekas | IT sprendimas: Tautvydas.lt